Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie nie migawka a uszkodzony mechanizm lustra w D50

    Jakis czas temu zamiescilam tu posta zwiazanego z pewna usterka D50 powodujaca zaciemnienie brzegow zdjecia i bylam przekonana ze to 'winietowanie' otoz oddalam aparat do najblizszego serwisu w bydgoszczy i po ok. tygodniu dowiedzialam sie ze za zaciemnianie brzegow nie jest odpowiedzialna zepsuta migawka a uszkodzony mechanizm lustra ktory jak stwierdzil serwisant nadaje sie do calkowiej wymiany. Odeslano mnie do serwisu Nikona..od godziny probuje sie tam dodzwonic..Mam pytanie: czy w ogole jest sens naprawy? Z tego co mi wiadomo to koszt rzedu 1000 zl..czy to prawda? Zaraz oszaleje ze zlosci :P
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety procedura będzie pewnie wyglądać tak, że jak się dodzwonisz to będą kazali przywieść do serwisu a serwis ma 3 tyg na ocenę/wycenę problemu.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Zadzwoń do Bieńka, dopytaj o cenę. Adres i telefon znajdziesz na forum.

  4. #4

    Domyślnie

    Znalazlam serwis w Poznaniu..wycena przychodzi sms'em w ciagu 5 dni - w poniedzialek wysle aparat kurierem. Naczytalam sie tylu negatywnych opinii o serwisie Nikona ze wole nie ryzykowac

  5. #5

    Domyślnie

    a co to za serwis i jakie wrażenia - jeśli to nie tajemnica
    bo ja znalazłem w poznaniu tylko dwie firmy:
    - foto-technik - tanio szybko - ale znalazłem również mocno negatywne opinie na ich temat w necie
    - na galileusza - strasznie długie terminy - od miesiąca w górę - ale opinie dobre

  6. #6

    Domyślnie

    mysle, ze jakies szesc stow.......
    tyle placilem w zeszlym roku za te sama naprawe w d70
    w sumie to chyba sie nie oplaca , d40 mozna kupic za 1000 zl

  7. #7

    Domyślnie

    mimo wszystko d60 to nie to samo co D50 czy d70 i jeszcze wartość sentymentalna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •