Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Średnica gwinta w D200

    Witam,
    Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości w temacie średnicy gwinta mocowania statywowego w D200? Niby standardem jest 1/4" ale 3/8" jest baaaardzo blisko tego wymiaru i w zasadzie na oko nierozróżnialne. Nie mam niestety suwmiarki przy sobie i nie mogę zmierzyć, a potrzebuję w miarę pilnie tej informacji. W sieci przyznam nikt sobie takimi pierdołami głowy nie zawraca (pewnie wszyscy kupują 1/4") no ale wolę spytać przed zakupem niż męczyć się z ewentualnym odsyłaniem...

    Dzięki i pozdrawiam

    Marcin
    Ostatnio edytowane przez spiritwood ; 20-07-2008 o 15:41

  2. #2

    Domyślnie

    Jak jest w D200, nie wiem, ale: w D3, D300, D80 i w gripach do D300, D80 i D200 jest 1/4"

  3. #3

    Domyślnie

    Na 99.9 w D200 też będzie 1/4". Niestety, gdzieś posiałem stopę od obiektywu wraz z płytką quick release i teraz błyskawicznie muszę odkupić. Tu, gdzie teraz jestem nie mam nawet zasięgu telefonicznego, a do jakiegokolwiek dostępu do internetu mam około godziny spaceru w trudnym terenie, hehe. Liczyłem więc, że ktoś szybko odpowie a ja będę mógł szybko zamówić

    Wilk, dzięki stokrotne!
    Uratowałeś mi życie

    pozdrawiam,
    Marcin

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Jak już napisałem, to też mnie zakłuło w oczy, ale nie znalazłem edycji tematu więc tak już zostało. Cóż, za coś się trzeba w życiu wstydzić - ja będę się wstydzić za dopełniacz rzeczownika 'gwint' na forum NKP. Obym nie wstydził się za poważniejsze rzeczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •