Witam,
Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości w temacie średnicy gwinta mocowania statywowego w D200? Niby standardem jest 1/4" ale 3/8" jest baaaardzo blisko tego wymiaru i w zasadzie na oko nierozróżnialne. Nie mam niestety suwmiarki przy sobie i nie mogę zmierzyć, a potrzebuję w miarę pilnie tej informacji. W sieci przyznam nikt sobie takimi pierdołami głowy nie zawraca (pewnie wszyscy kupują 1/4") no ale wolę spytać przed zakupem niż męczyć się z ewentualnym odsyłaniem...
Dzięki i pozdrawiam
Marcin
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami