Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: mroczny las

  1. #1
    to
    Gość

    Domyślnie mroczny las

    las, bo las; mroczny, bo gęsty a godzina późna (ok 21:00).

    A czy klimat udało mi się pokazać?


  2. #2

    Domyślnie

    Aż tak bardzo to on mroczny nie jest , ale jako zdjęcie prezentuje się nad wyraz okazale. Dla mnie bardzo poprawnie, bardzo ładny obrazek, ale raczej nie mroczny. Pozdrawiam.

  3. #3
    to
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    bardzo ładny obrazek, ale raczej nie mroczny
    czyli nie udało się pokazać klimatu

    Chociaż każdy może mieć swoją definicję "mrocznego lasu". Dla mnie ciemny las jest już mroczny A tu się pewnie będą Tolkienów i Narnii spodziewać

  4. #4

    Domyślnie

    Mroczny las, sam w sobie jest mroczny. Masz racje, kwestia definicji.
    Klimat pokazales dobrze, tylko mrocznosci w nim niewiele.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _tomek_ Zobacz posta
    A tu się pewnie będą Tolkienów i Narnii spodziewać
    ja to raczej pajonków i komarów.
    Ale sam obrazek b.ładny i przyjemny

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez santina Zobacz posta
    pajonków

  7. #7

    Domyślnie

    Nadinterpretujesz Piotrze
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #8

    Domyślnie

    dokładnie))
    ja na te stwory zawsze pajonki mówię)
    i ich nienawidzę!!!Pająka to ja mam kolegę i się z nim zaraz spotkam pod Grunwaldem ha!

  9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •