Witam
Proszę o pomoc, posiadam od niedawna aparat Nikon D 80 z Nikkor 18-135 po 3 dniach użytkowania AF przestał działać, jedynia manualnie.
W związku z tym ze zawsze mialem Canona to nie siedzę w temacie.
Aparat został zakupiony za granicą więc nie mogę go już zwrócić sprzedawcy, ponadto może to kwestia ustawień. Po zakupie AF działało perfekcyjnie i precyzyjnie a teraz po naciśnięciu spustu w miejscu ilości zdjęć wyświetla r9 i nie robi zdjęcia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami