Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: w lustrze

  1. #1

    Domyślnie w lustrze

    Z nudow chyba i z tego, ze mi sie Delta 3200 przeterminowywala Potem to wymoczylem w d-76 na 33 minuty... Przedziwna mieszanka. A efekt taki:

    1.

    2.

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie :)

    Noooooo... milo tak sobie pofocić... Miło..

  3. #3

    Domyślnie

    a dzieci na zdjęciu skąd wziąłeś? aaa szkoła się skończyła, zapomniałam

    na jedynce podobają mi się te skupione spojrzenia
    d coś tam plus gadżety
    migavvki

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asmo71 Zobacz posta
    a dzieci na zdjęciu skąd wziąłeś? aaa szkoła się skończyła, zapomniałam

    na jedynce podobają mi się te skupione spojrzenia
    Hmm nie rozumiem zartu, ale chetnie poslucham wyjasnienia

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    chciałam powiedzieć, że młodo wyglądasz
    nawet jak na swój wiek
    taki komplement znaczy

    ostatnie zdanie też mam wytłumaczyć?

    pzdr również
    d coś tam plus gadżety
    migavvki

  6. #6
    heltu
    Gość

    Domyślnie

    No niemożliwe, autoportret...

  7. #7

    Domyślnie

    Te flaszki z kosmetykiem mogłeś schować...
    Sporo klocków spod znaku N

    http://larky.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larky Zobacz posta
    Te flaszki z kosmetykiem mogłeś schować...
    moglem sie tez ogolic i uczesac

  9. #9

    Domyślnie

    Ogolony to akurat chyba byłeś

    Przyjemnie tam w tym lustrze w Krakowie macie

  10. #10

    Domyślnie

    widac milosc w tym waszym lustrze
    d700

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •