Wzorcowym pracusiem nie jestem, ale z tym lenistwem, to pojechalas po bandzie
Zerknij: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=64460
Foto bladziocha, ale ok. 25 w jedna strone. Rowerem, po bezdrozach i krzakach. I nie zadnym specjalnym![]()
Szukaj
Wzorcowym pracusiem nie jestem, ale z tym lenistwem, to pojechalas po bandzie
Zerknij: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=64460
Foto bladziocha, ale ok. 25 w jedna strone. Rowerem, po bezdrozach i krzakach. I nie zadnym specjalnym![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
tym bardziej nie rozumiem czemu się od nas alienujesz
mamy i zapalonego rowerzystę , a cała reszta zdecydowanie woli auta i tylko pomysłów nam na plenery brakuje...
"tylko pomysłów nam na plenery brakuje..."
Kto wie... moze w tym temacie moglbym nieco pomoc.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
no widzisz))
jak coś to serdecznie zapraszamy
Jezioro fajne...i to wielkie słońce...
Caly czas szukam panoramy. Tez wtedy zrobilem. Bylby material pogladowy.
Dobra kobitki, znalazlem:
http://img232.imageshack.us/img232/8...itfor02sf7.jpg (spore toto)
"wschodzik" i "poranek" sa elementami tego kadru.
I jeszcze jedna klateczka: http://img232.imageshack.us/img232/4206/wycinekqu1.jpg
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
ooo druga super!!!
panoramka to jednak Klebark)po kościele sądząc, fantastyczne mgły
Skontaktuj się z nami