a ja bym zmienił puszkę - obiektyw kitowy jaki posiadasz jest ok. teraz d200 a potem dalej ..... szkła i inne duperele
Szukaj
a ja bym zmienił puszkę - obiektyw kitowy jaki posiadasz jest ok. teraz d200 a potem dalej ..... szkła i inne duperele
Skontaktuj się z nami