Witam,
dzisiaj zobaczyłem całkiem niezlą fotkę którą robił fotograf dziecku w szkole. Rozebrałem ramkę i pod spodem widzę papier FUJI i nadruki z maszyny.
Odbitka zrobiona jest na papierze o strukturze płótna. Troche poszperałem i z tego co sie zorientowałem to tzw. Canvas.
Wiem, ze mozna robic takie wydruki na ploterach, drukować na drukarkach.
Pytanie, gdzie mozna zrobic taką odbitkę w labie, jak to wychodzi cenowo?
Grzegorz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami