Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Fuji papier - Canvas?

    Witam,
    dzisiaj zobaczyłem całkiem niezlą fotkę którą robił fotograf dziecku w szkole. Rozebrałem ramkę i pod spodem widzę papier FUJI i nadruki z maszyny.
    Odbitka zrobiona jest na papierze o strukturze płótna. Troche poszperałem i z tego co sie zorientowałem to tzw. Canvas.
    Wiem, ze mozna robic takie wydruki na ploterach, drukować na drukarkach.
    Pytanie, gdzie mozna zrobic taką odbitkę w labie, jak to wychodzi cenowo?
    Grzegorz

  2. #2

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, ze format tego zdjecia to 15x21

  3. #3

    Domyślnie

    Mogło być puszczone z atramentu, bo canvasa widziałem raczej w wersji pod plotery i drukarki. Fuji ma jedwab, ale to inna bajka i on jest rzeczywiście do Labów. Samego canvasa możesz kupić też w wykonaniu Ilforda, ale fuji chodzi ładniej. Ja mam dostęp do canvasa z rolki, tyle że bodaj 68cm

  4. #4

    Domyślnie

    Moze to jest własnie jedwab? Zewnetrznie to wygląda jak wydruk na płótnie.
    Przeszukując forum i google natrafilem na informacje o CANVAS'ie.

    Znalazłem też informacje na temat naklejania folii o takiej strukturze,
    jest mozliwe ze to było tak wykonane, zwykla odbitka a potem zabezpieczenie/zaklejenie?

    Pytanie do grupowiczów z Krakowa, gdzie w Krakowie można zrobić odbitki
    na papierze Fuji o strukturze płótna?
    Z gory dziekuje za podpowiedzi.
    Lubię to i tyle, obecnie D80, nikkory 50/1,8D , 24/2,8D , 18-70 AF-S, 55-200VR , SB-800 , SB-27, Sekonic 308S i ...

  5. #5

    Domyślnie

    Firma Fuji nie produkuje papieru canvas do minilabów stąd taka usługa w tych laboratoriach jest możliwa na ploterze. Wysokie oceny ma papier canvas spectrajet http://www.tetenal.com.pl/go/_info/?id=287

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •