Mam pytanie do szanownych kolegów - jakie filtry do tych obiektywów powinienem posiadać ??? na obecna chwile nie posiadam żadnego - a może ktoś ma do sprzedaży ??? - nie zaszkodzi zapytać a to do D-300 - tylko proszę nie piszcie że powinienem zakupić ..........aż strach zapytac o co kolwiek na tym forum - no ale cóż pokochałem GO i przy nim pozostanę
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami