Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie karta pamieci do D200

    Czy Sandisk 8GB Extreme IV CompactFlash bedzie bez problemu dzialal z D200?

  2. #2

    Domyślnie Odp: karta pamieci do D200

    Jeśli moja PQ1 8 GB działa to Sandisk też powinien

  3. #3

    Domyślnie Odp: karta pamieci do D200

    Nie będzie absolutnie żadnego problemu w działaniu.

  4. #4

    Domyślnie Odp: karta pamieci do D200

    Cytat Zamieszczone przez mar-cin-k Zobacz posta
    Czy Sandisk 8GB Extreme IV CompactFlash bedzie bez problemu dzialal z D200?
    Na pewno dziala z D200 SanDisk 8GB Extreme III wersja najnowsza (30 mb/s) i te wolniejsze ciut. Wiem to z wlasnego doswiadczenia.

  5. #5

    Domyślnie Odp: karta pamieci do D200

    grafot: nijak to nie odpowiada na pytanie o e IV Ale przyłączam się do Ciebie - w moim D200 Extreem III 30mb też ładnie śmiga

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •