Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Poletka by Calme

    Na dobry początek 3 kadry

    1)


    2)


    3)



  2. #2

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    Trójeczka najlepsza. Piękne miejsce, świetne warunki, ładnie podane. Może tylko niebo widziałbym nieco ciemniejszym. 1 i 2 też smaczne! Czekam na kolejne.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    też 3ka,ale jak zwykle ładniusie fotki

  4. #4

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    Dzięki za uwagi - dorzucam 4
    A co do nieba - ja raczej z zasady staram się unikać przyciemniania nieba bardziej niż wyglądało to na miejscu - szara połówka w zasadzie dla mnie ma tylko zapobiec przepaleniu.
    4)


  5. #5

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    trójka i czwórka -piekne ****

  6. #6

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    Dla mnie to czwórka jest najlepsza.
    Ukształtowanie terenu tworzący wklęsły horyzont i agresywnie pchające sie na pierwszy plan kłosy zboża
    Taki cukierkowy a jednocześnie "agresywny" krajobraz

  7. #7

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    3 i 4.
    Wyrazy uznania.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    A co do nieba - ja raczej z zasady staram się unikać przyciemniania nieba bardziej niż wyglądało to na miejscu - szara połówka w zasadzie dla mnie ma tylko zapobiec przepaleniu.
    No właśnie to niebo na 3 to jakby na granicy przepalenia?

    Czwartym zdjęciem dałeś czadu... Świetna robota!

  9. #9

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    wszystkie świetne, ale 4 rządzi

  10. #10

    Domyślnie Odp: Poletka by Calme

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    No właśnie to niebo na 3 to jakby na granicy przepalenia?
    Powiedzmy, ze jeszcze tak na granicy

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •