Szukaj
Trójeczka najlepsza. Piękne miejsce, świetne warunki, ładnie podane. Może tylko niebo widziałbym nieco ciemniejszym. 1 i 2 też smaczne!Czekam na kolejne.
też 3ka,ale jak zwykle ładniusie fotki
Dzięki za uwagi - dorzucam 4
A co do nieba - ja raczej z zasady staram się unikać przyciemniania nieba bardziej niż wyglądało to na miejscu - szara połówka w zasadzie dla mnie ma tylko zapobiec przepaleniu.
4)
trójka i czwórka -piekne****
Dla mnie to czwórka jest najlepsza.
Ukształtowanie terenu tworzący wklęsły horyzont i agresywnie pchające sie na pierwszy plan kłosy zboża
Taki cukierkowy a jednocześnie "agresywny" krajobraz![]()
3 i 4.
Wyrazy uznania.
wszystkie świetne, ale 4 rządzi![]()
Skontaktuj się z nami