To i ja podepnę się z pytaniem.
Mój wybór padł na Lowepro Primus AW
http://lowerpro.pl/lowepro-primus-czarny-p-204.html
Pytanie czy ktoś go używał, miał może okazje pomacać, bo wszędzie w sklepach gdzie zaglądałęm to nie mieli i zostają mi jedynie opisy i zapewnienia.
Interesuje mnie to, czy bez problemu włożę do niego D80 z gripem i zapiętym 70-200VR.
Pozdrawiam
remos
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami