Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
........Tak naprawdę, szkłami ze światłem powyżej F4 trudno o zadawalające efekty.
Dość dziwne stwierdzenie. Może przy ciemniejszych obiektywach, będzie trudniej w pewnych warunkach oświetleniowych ale żeby tak całkowicie je dyskredytować. Spokojnie można ich używać przy fotografowaniu wielu motywów. Że coś jest ciemniejsze, to nie znaczy, że jest gorsze np. optycznie.