Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Najlepiej pooglądaj sobie fotki na http://pl.pixel-peeper.com/lenses/?lens=45&p=10. Tam masz podane ogniskowe i będziesz wiedział jaka ogniskowa daje jaki kadr.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    to może tak, na imieninach u cioci zdjęcia rodzince tym tele nie zrobisz, to znaczy zrobisz portret (twarz) pojedynczej osoby ale całego stołu nie obejmiesz
    jeszcze możesz pomyśleć nad body d40x i do tego używanego nikona 18-70, jak za te pieniądze bardzo dobry obiektyw i pozwoli ci na dużo

  3. #13

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    ale widze ze tym 55-200 tez sa robione zdjecia krajobrazu ?

  4. #14

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    ale widze ze tym 55-200 tez sa robione zdjecia krajobrazu ?
    na 300mm też zrobisz zdjęcie krajobrazu... tylko wąziutkie

  5. #15

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Cytat Zamieszczone przez Dx2 Zobacz posta
    na 300mm też zrobisz zdjęcie krajobrazu... tylko wąziutkie
    yyy sorki miało byc 55-200, to ogólnie jest lepszy od standardowego czy nie ? w obu przypadkach chodzi mi o obiektyw z stabilizacja obrazu VR !

  6. #16

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Chodziło mi o to że zdjęcie zrobisz każdym obiektywem, ale do krajobrazów używa się obiektywów szerokokątnych, np. 18-55 nadaje się znacznie lepiej niż 55 w górę.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    indepedente - kolejne zamieszanie na kojenym forum... :P

  8. #18

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    masz dwie możliwości - albo 18-55 (daje szeroki kąt i portret też niby nim zrobisz) + do tego 55-200 (tele),
    albo dozbieranie kasy i kupienie od razu 18-200 VR (łaczy w sobie te dwa obiektywy więc masz szeroki kąt i tele).
    Sam teraz dokupiłem sobie 55-200VR na ebayu w uk i wyszedł mnie 550 zł za nówkę
    Sky is not a limit, It's my playground

  9. #19

    Domyślnie Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Jednak opcja: D60 + 18-55 VR + 55-200 VR wyjdzie taniej, niż: D40x + 18-200 VR.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #20

    Smile Odp: Nowy Obiektyw ? Da Rade ?

    Tak tylko, że zestaw D40 + 50tka = ręczne ostrzenie.

    Pozdrawiam.
    Nikon System

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •