Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie F100 - odklejona guma (na gwarancji)

    Witam...
    Posiadam F100-kę kupioną na allegro, jej poprzedni właściciel zakupił ją w polskim sklepie, body jest jeszcze na gwarancji... Problem w tym, ze zaczyna odchodzić guma w miejscu uchwytu (i nie chodzi tu o czerwony jej fragment - bo to chyba "zwyczajowa" wada F100-ek)...
    Mam pytanie - czy mogę zareklamować to w sklepie z którego pochodzi body, tzn: czy w ogóle to uwzględnią, czy raczej nie podlega to reklamacji... Może ktoś miał podobne doświadczenia...

    Pozdrawiam
    Maciej

  2. #2

    Domyślnie

    Kiedys wymianialem gume na obiektywie. Szklo na gwarancji, wymieniono gume i dokonano przegladu obiektywu w ramach gwarancji. Powodzenia Macku.

    Przy okazji, witaj na forum

  3. #3

    Domyślnie

    Witam, witam...

    ... i dzięki za info.

  4. #4

    Domyślnie

    Używam od 7 lat F90X i nie zauważyłem aby odklejała sie na nim guma. Nowsze puszki F100 i F5 także mają z tym kłopoty, a są to aparaty dla pro lub semi pro fotografów.
    Gumowane uchwyty są jednak lepsze od plastikowych. Dostępne jednak tylko w DLSR z górnej półki. Ciekawe jak będzie w D200...
    dwie różne puszki - "staruszki" kilka jasnych szkieł, błysk, torba i dobre chęci

  5. #5

    Domyślnie

    Też mam ten problem, ale "olalem" W poprzednim modelu F801s poprostu przykleiłem na Kropelke i tyle !!!!
    F100 , D300, D70 i kilka stałek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •