Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: bajorko 2

  1. #11

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    różnica jest duża i terazjest o wiele wiele lepiej
    pozdr

  2. #12

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    ładne ale troche więcej dołu
    Nikon + kilka szkiełek
    www

  3. #13

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    ładniusie

  4. #14

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    Bardzo ładne zdjęcie o wiele ładniejsze niż to wcześniejsze .

  5. #15
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    Jarku wszystko OK. Kadr, kolorystyka, ostrość - podoba mi się. Zastanawia mnie tylko to winieta u góry zdjęcia - ja bym poszedł w nieco lżejszą i umiejscowioną bardziej w rogach kadru...

  6. #16
    Oszczędny w słowach Awatar monster666
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Łowicz/Łódź
    Posty
    128

    Domyślnie Odp: bajorko 2

    Niby zwykłe, nieciekawe bajorko a ładne zdjęcie zrobić można
    Gratuluję~!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •