różnica jest duża i terazjest o wiele wiele lepiej
pozdr
Szukaj
różnica jest duża i terazjest o wiele wiele lepiej
pozdr
ładne ale troche więcej dołu
Nikon + kilka szkiełek
www
Bardzo ładne zdjęcie o wiele ładniejsze niż to wcześniejsze .
Jarku wszystko OK. Kadr, kolorystyka, ostrość - podoba mi się. Zastanawia mnie tylko to winieta u góry zdjęcia - ja bym poszedł w nieco lżejszą i umiejscowioną bardziej w rogach kadru...
Niby zwykłe, nieciekawe bajorko a ładne zdjęcie zrobić można
Gratuluję~!
Skontaktuj się z nami