Mam fotobank i-Tec X Drive II 40gb. Sympatyczne urzadzenie - mecze juz od 3 lat. Ostatnio odmowil posluszenstwa i wyswietla INIT FAILED jak go odpalam z karta lub bez karty. Podlaczony do kompa dziala normalnie jak zewnetrzny dysk.
Co sie mogla skisic? Jakis quasi-system pozwalajacy mu funkcjonowac samodzielnie? Fizycznie wyglada na sprawny choc wiele przeszedl.
Jak sie naprawia jakis firmware czy cholera wie co na tym badziewu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami