Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Film BW

  1. #11
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Mozesz też kupić Fuji 400 lub 800 , które to doskonale kopiują się pod powiększalnikiem na dobrym papierze i chemii w CZ / B . Polecam gorąco i powodzenia na Kaukazie

  2. #12

    Domyślnie

    Heh, już kupiłem HP5
    A jak to będzie z temperaturą? Wytrzymają 5 tygodni?
    Klejony D80.

  3. #13
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vertigo Zobacz posta
    Heh, już kupiłem HP5
    A jak to będzie z temperaturą? Wytrzymają 5 tygodni?
    Oczywiście.

  4. #14

    Domyślnie

    Zawsze mozesz zabrac ze soba zestaw do podroznego wolania filmow oraz wywolywacz tzw. tropikalny. W goracych krajach raczej trudno utrzymac temperature cieczy wolajacej 20st C przez np 20min z tolerancja +-0.5 stopnia. Do tego celow sluzyly wylowywacze tropoikalne, robil je np. Kodak.

  5. #15

    Domyślnie

    gALLu, no juz bez przesady. W namiocie nad Sewaniem tego robić nie będę Chociaż mógłbym zrobić fajny bekstejdż z wołania w namiocie... Kto wie...
    Klejony D80.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •