Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Aku

  1. #1

    Domyślnie Aku

    Czy aku z d50 moge stosować bez żadnych problemów w d80??

  2. #2

    Domyślnie Odp: Aku

    Sprawdź w instrukcji!

  3. #3

    Domyślnie Odp: Aku

    D80 z powodu braku środkowego styku w aku, nie odczyta inf. o jego stanie,
    nie wiem czy brak tej inf zezwoli na pracę aparatu.
    Po za tym aku wyglądają podobnie.

    D50 aku EL3a
    D80 aku EL3e
    ... N17-55/2.8 ...

  4. #4

    Domyślnie Odp: Aku

    Cytat Zamieszczone przez SirKris Zobacz posta
    Czy aku z d50 moge stosować bez żadnych problemów w d80??
    Oczywiście wiesz, że Nikon pisze w instrukcji, że do D80 tylko EL3e.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5

    Domyślnie Odp: Aku

    ja używałem w d50 aku od d300...i moja 50 działała jak 300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •