Witam!
Oryginalny pasek do D70 w kategori "sztywność" idzie chyba o mistrzostwo :P Powoli zaczynam zastanawiać się nad zastąpienie go jakimś innym, troszkę bardziej "układającym się" modelem. W związku z tym:
1. Czy ktoś wymienił pasek na jakiś inny?
2. Jeżeli tak to na jaki? Jak z komfortem po wymianie?
3. Czy może komuś udało się "zmiękczyć oryginał"?
Szperałem w archiwum, ale nic nie znalazłem.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami