Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Wiewioor
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Gdańsk, PL / Floryda, USA
    Posty
    130

    Domyślnie zamiennik paska do D70

    Witam!

    Oryginalny pasek do D70 w kategori "sztywność" idzie chyba o mistrzostwo :P Powoli zaczynam zastanawiać się nad zastąpienie go jakimś innym, troszkę bardziej "układającym się" modelem. W związku z tym:

    1. Czy ktoś wymienił pasek na jakiś inny?
    2. Jeżeli tak to na jaki? Jak z komfortem po wymianie?
    3. Czy może komuś udało się "zmiękczyć oryginał"?

    Szperałem w archiwum, ale nic nie znalazłem.

    Pozdrawiam
    Brak stopki

  2. #2

    Domyślnie

    Jak kiedyś mój pasek mało mi oka nie wydłubał, to go szybko zamieniłem na pasek od starej kamery Philipsa.

    Ten jest mientki jak z gumy.
    Niestety jest nieco węższy i czasem odczuwa to moja szyja.

    Wielu forumowiczów wymieniło swojego czasu paski na produkt firmy Matin.
    Podobno spisuje się nieźle.

  3. #3

    Domyślnie

    tak matin daje rade.
    nawet z ciezsza pucha gripem i cieszkim szklem.
    Gorzej z plecami
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #4

    Domyślnie

    na foto-tip.pl jest cos takiego:
    Pasek neoprenowy foto-tip 25,00zl
    i tez sie wlasnie zastanawiam czy nie bedzie troche lepszy od standardowego, bo jest szerszy i wyglada na miekki. ktos uzywa moze?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malisz
    na foto-tip.pl jest cos takiego:
    Pasek neoprenowy foto-tip 25,00zl
    i tez sie wlasnie zastanawiam czy nie bedzie troche lepszy od standardowego, bo jest szerszy i wyglada na miekki. ktos uzywa moze?
    Uzywam w D70 i D200 -- obydwa z ciezkimi szklami. Zdecydowanie polecam.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    ja mogę polecić szeroki pasek zakupiony w raysfoto, chyba za dyche
    spisuje się wyśmienicie, a różnicę w cenie wobec paska neoprenowego przeznaczyłem na browarki
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #7

    Domyślnie

    Pasek neoprenowy to jest to ! Każdemy komu na szyję zakładałem moją puszkę + 80-200 dziwił się że to tak mało waży
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    ten pasek z foto-tipu za 25zł jest rewelacyjny. Nie chce robic reklamy, ale naprawde super. Okolo 6 cm szerokosci. Miekki i super sie go uzywa. Polecam


    jeszcze raz oznajmiam ze to nie jest reklama
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  9. #9

    Domyślnie

    w foto-tip jest za 25zl, a w imfoto pojawil sie tez pasek neoprenowy lowepro, tylko ze za 89. ciekawe czy sa takie same a w lowepro placi sie ponad 60 zlociszy za sama nazwe, czy rzeczywiscie jest miedzy nimi roznica i na tym drozszym moge sobie zawiesic na szyi nawet fortepian i nic nie poczuje
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patrycjusz
    ten pasek z foto-tipu za 25zł jest rewelacyjny. Nie chce robic reklamy, ale naprawde super. Okolo 6 cm szerokosci. Miekki i super sie go uzywa. Polecam


    jeszcze raz oznajmiam ze to nie jest reklama
    Tylko czy jest optymalizowany pod cyfrę?
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •