Witam!
Mam okazje tanio kupic statyw firmy ROLLEI. Jest to konstrukcja z lat 80, w dobrym stanie. Czy warto zawracac sobie nim glowe? Z gory dzieki za Wasze opinie
zalaczam zdjecie