Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pamięć przenośna

    Witam wszystkich na forum. Moze mi pomożecie jaki dysk przenośny (to chyba tak sie nazywa) wybrac do zgrywania zdjęć z mojego aparatu (Nikon D70). W ogole nie orientuję sie w tym temacie. Dajcie jakies namiary na strony internetowe. I czy moze jest cos w cenie ok 400 - 500 zł?
    Czekam na odp. Pozdrawiam.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Używam databanku I-tec X's drive II. Ma własny akumulator, wkładasz kartę i zgrywasz. Na razie nie miałem problemów. Poczytaj sobie tutaj:
    http://www.i-tec.pl/index.php?lang=p...d=3&id=DDXD240
    Pozdrawiam,
    Zygmunt
    "Doświadczenie powiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty" J. Billings

  4. #4

    Domyślnie

    dzieki za info, właśnie taki oglądałem na stronach w necie. Dobrze ze są pozytywne opinie bo i cena nie za wysoka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •