Szukaj
Kurcze, tę dziewczynę z podzamcza świetnie udało Ci się uchwycić. No i to jedzonko...
A przy wodospadzie wyraźnie widać, że bliki mogą dodać zdjęciu nie tylko uroku ale i sensu.
just follow your dreams|D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|
superrr...tylko dziwczę trochę skaleczone...szkoda łokcia, ale na zamkach mieczami sieką to i nie dziwne![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Też tam byłem.
Ta dziewczynka to moja córka Ola, a szczurek ma na imię Pusia.
Pozdrawiam
Tomek
Tomek_x niesamowite, by spotkać się w Bolkowie będąc na forum codziennie prawie?
Podziękuj córce za pozowanie - bardzo fachowe zresztą........ no i szczurkowi.
daj na PW e-mail to fotki ( bo jest jeszcze pion ) prześlę...
Szkoda że się nie ujawniłeś ... może jakieś piwko by się .... nam trafiło
każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej
Skontaktuj się z nami