Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie ...dziewczyny ..

    spotkania ludzików...

    1. dziewczyna z podzamcza ...

    2. Vesia pod wodospadem światła ...

    3. dziewczynka ze szczurkiem
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

  2. #2

    Domyślnie

    Kurcze, tę dziewczynę z podzamcza świetnie udało Ci się uchwycić. No i to jedzonko...
    A przy wodospadzie wyraźnie widać, że bliki mogą dodać zdjęciu nie tylko uroku ale i sensu.
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    superrr...tylko dziwczę trochę skaleczone...szkoda łokcia, ale na zamkach mieczami sieką to i nie dziwne
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4

    Domyślnie

    Też tam byłem.
    Ta dziewczynka to moja córka Ola, a szczurek ma na imię Pusia.

    Pozdrawiam

    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    Tomek_x niesamowite, by spotkać się w Bolkowie będąc na forum codziennie prawie?
    Podziękuj córce za pozowanie - bardzo fachowe zresztą........ no i szczurkowi.
    daj na PW e-mail to fotki ( bo jest jeszcze pion ) prześlę...
    Szkoda że się nie ujawniłeś ... może jakieś piwko by się .... nam trafiło
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •