Witam serdecznie,
poczytałam na Waszym forum wiele informacji o awarii D70, ale o tym co się dzieje z moim nic nie znalazłam. Wyświetla mi: err CLOCK, lustro jest podniesione, migawka opuszczona. Wypróbowałam już zmianę akumulatora, obiektywu, spustu migawki wraz z różnym położeniem puszki - nic. Od czasu do czasu jest mała reakcja - to znaczy migawka w części reaguje, lustro wciąż podniesione. Czy ktoś z Was ma na to jakąś radę? Byłabym wdzięczna za sugestie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami