Szukaj
Uprzedzę pytania to nie HDRy tylko szara połówka i polaryzacyjny
Sam pewnie zauważyłeś ,że coś jest ..nie tak..
Gdybyś tak "deko" odpuścił ten ..postproces....zachęcam.
Może być ładnie..
Pzdr
Andrzej
..np.piasek,totalnie "wyprany"...
Przejrzyj ten dział,tam są podobne foty....i porównaj.
Pozdrawiam
Andrzej.
a mi się te zdjęcia podobają. Na 3, 4,6 jest dynamika, gra świateł, po prostu klimat.
Cała seria fajna, z naciskiem na 1 i 2. Mi obróbka bardzo się podoba, zdjęcia mają niesamowity klimat!
Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka
Ja jak najbardziej jestem za. Takie zdjęcia przekonują mnie, że nad Bałtykim nie istotna jest pogoda. Jak ma padac to też świetnie.
Dodam, że wywód mój wynika z tego, że jak mówię gdzie będę spędzał wakacje, to pierwszym pytaniem jet: "A jak nie bedzie słońca?". Odpowiedź zawsze jest taka sama- nic nadal zostanie morze.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nieee,wystawiać..jak najbardziej
Czy gdziekolwiek jest,że....nie?
Maćku,..piasek ma być piasek ,a nie mąka..np.A jaki ma być piasek?
Któż lepiej niż TY mógłby na to odpowiedzieć...
Pzdr
Andrzej
...żadnych podstaw do uprzedzenia..
...mniej softu
...wystawiać foty...!!
...nie masz,generalnie,"złych"zdjęć,nie gryzą.Niektóre są "przedobrzone"
To ,oczywiście,tylko moje zdanie i będę tego bronił jak.....prawa do zakupu "Żywca"w kiosku RUCHU....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami