Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Wakacje 2007

  1. #1

    Domyślnie Wakacje 2007

    teraz okolice Bałtyku

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Uprzedzę pytania to nie HDRy tylko szara połówka i polaryzacyjny

  2. #2

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Uprzedzę pytania to nie HDRy tylko szara połówka i polaryzacyjny


    Sam pewnie zauważyłeś ,że coś jest ..nie tak..
    Gdybyś tak "deko" odpuścił ten ..postproces....zachęcam.
    Może być ładnie..

    Pzdr
    Andrzej

    ..np.piasek,totalnie "wyprany"...
    Przejrzyj ten dział,tam są podobne foty....i porównaj.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    (...)

    ..np.piasek,totalnie "wyprany"...
    Przejrzyj ten dział,tam są podobne foty....i porównaj.
    A jaki ma być piasek?

    Zdjęcia są bardzo dobre.
    Wytykać niczego nie będę bo wszystkie mi się podobają

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta


    Sam pewnie zauważyłeś ,że coś jest ..nie tak..
    Gdybyś tak "deko" odpuścił ten ..postproces....zachęcam.
    Może być ładnie..

    Pzdr
    Andrzej

    ..np.piasek,totalnie "wyprany"...
    Przejrzyj ten dział,tam są podobne foty....i porównaj.
    Mam tylko nadzieję że uprzedzenie powstało na podstawie złych zdjęć , piasek wyprany , ale co oznacza odpuścić post proces?? czy znaczy że mam nie wstawiać zdjęć??

  5. #5

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    a mi się te zdjęcia podobają. Na 3, 4,6 jest dynamika, gra świateł, po prostu klimat.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Cała seria fajna, z naciskiem na 1 i 2. Mi obróbka bardzo się podoba, zdjęcia mają niesamowity klimat!
    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


  7. #7

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Ja jak najbardziej jestem za. Takie zdjęcia przekonują mnie, że nad Bałtykim nie istotna jest pogoda. Jak ma padac to też świetnie.
    Dodam, że wywód mój wynika z tego, że jak mówię gdzie będę spędzał wakacje, to pierwszym pytaniem jet: "A jak nie bedzie słońca?". Odpowiedź zawsze jest taka sama- nic nadal zostanie morze.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta


    Sam pewnie zauważyłeś ,że coś jest ..nie tak..
    Gdybyś tak "deko" odpuścił ten ..postproces....zachęcam.
    Może być ładnie..

    Pzdr
    Andrzej

    ..np.piasek,totalnie "wyprany"...
    Przejrzyj ten dział,tam są podobne foty....i porównaj.
    To pewnie Bałtyk ale na planecie Mars Ogólnie foty takie sobie...

  9. #9

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Cytat Zamieszczone przez Vodafone Zobacz posta
    To pewnie Bałtyk ale na planecie Mars Ogólnie foty takie sobie...
    a gdzie można obejrzeć toje foty?

  10. #10

    Domyślnie Odp: Wakacje 2007

    Nieee,wystawiać..jak najbardziej
    Czy gdziekolwiek jest,że....nie?

    A jaki ma być piasek?
    Maćku,..piasek ma być piasek ,a nie mąka..np.
    Któż lepiej niż TY mógłby na to odpowiedzieć...

    Pzdr
    Andrzej

    ...żadnych podstaw do uprzedzenia..
    ...mniej softu
    ...wystawiać foty...!!
    ...nie masz,generalnie,"złych" zdjęć,nie gryzą.Niektóre są "przedobrzone"

    To ,oczywiście,tylko moje zdanie i będę tego bronił jak.....prawa do zakupu "Żywca"w kiosku RUCHU....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •