Witam.
Wiem wiem, kolejny temat z serii co lepsze.. Przejrzałem trochę to forum, trochę google i niestety mało konkretów ze strony specjalistów - dlatego zwracam się z prośbą do Was o radę i sugestię. Mam możliwość zakupienia d70s z małym przebiegiem + standart kit oraz d80 z 18-135. (nowy). Nie trudno się domyśleć, że cena robi różnice bo nie siedzę od 8 lat na zmywaku w Anglii..
Jest to moja pierwsza lustrzanka, po odstawieniu canona 300tki 2 lata temu..
Nie jest to żaden wielki powrót, jednak chce kupić porządny sprzęt, który będę mógł sobie spokojnie rozbudowywać o kolejne szkła..
Mam nadzieje, że nie spotkam się z komentarzami typu "search", albo "google". Wolę zapytać, niż źle kupić
Tyle ode mnie - witam na forum![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami