Close

Strona 2 z 136 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1356
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinox Zobacz posta
    nie wiem jak najnowsza wersja ACR`a ale przynajmniej inny soft za czasow S3pro nie umial sobie poradzic z informacjami zapisanymi z R/S pixeli....
    ACR jeszcze lepiej od Fuji Hyper Utility wykorzystuje właściwości matrycy Fuji S3pro i to "od zawsze". Nie ma tylko możliwości "stopniowania" dynamiki - zawsze wykorzystuje maksymalną ilość informacji.
    Mocne "przepalenia" są przez ACR znacznie lepiej wyciągane niz przez program Fuji. Pisałem o tym wielokrotnie, zreszta były na ten temat przykłady w wątku Niedzwiedzia.
    Tak poza tym Fuji S5/S3pro ma jedna prawdziwą wielką wadę, o której praktycznie nikt nie wspomina, a dokladniej to chyba wspomniano raz na Cyberfoto - zgadnijcie jaką? (nie chodzi mi o legendarną szybkość, ale o obrazowanie)
    Ostatnio edytowane przez Smurf ; 18-08-2008 o 23:36
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    niestety nie ma takiego nikona , ktory przy TEJ cenie - ok 2,5k moglby sie z tym apratem w temacie pracy na wysokim iso mierzyc...
    Dziwne że nie zostałeś jeszcze zjedzony za te słowa. ja kiedyś napisałem coś podobnego o canonie i prawie zostałem rozerwany na strzępy.
    NIKON...

  3. #13

    Domyślnie

    Andrzeju - pora już późna na zgadywanki - pisz co masz na myśli...
    Ja obstawiam szumy w jasnych partiach obrazu po wykorzystaniu R-pikseli?
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakon Zobacz posta
    Andrzeju - pora już późna na zgadywanki - pisz co masz na myśli...
    Ja obstawiam szumy w jasnych partiach obrazu po wykorzystaniu R-pikseli?
    Ja pisze o prawdziwej wadzie.
    Odrobinę cierpliwości, z postów na forum wynika, ze sporo osób posiada Fuji S5/S3pro, niemożliwe, żeby fotografując tymi aparatami taaaakiej wady nie zauważyć.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Ja pisze o prawdziwej wadzie.
    Odrobinę cierpliwości, z postów na forum wynika, ze sporo osób posiada Fuji S5/S3pro, niemożliwe, żeby fotografując tymi aparatami taaaakiej wady nie zauważyć.
    Ok - poczekam, ale tylko dlatego że coraz częściej myślę o zakupie S5pro (bo ceny teraz świetne)
    Po prostu wydaje mi się że muszę poznać tą największą wadę tego aparatu. (do specyficznych artefaktów 12 Mpix plików już się nawet przyzwyczaiłem)
    Jakon
    D 300s | N 18-105 | N 35/1.8 |
    |

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    ACR jeszcze lepiej od Fuji Hyper Utility wykorzystuje właściwości matrycy Fuji S3pro i to "od zawsze". Nie ma tylko możliwości "stopniowania" dynamiki - zawsze wykorzystuje maksymalną ilość informacji.
    Pod warunkiem, że w aparacie będzie ustawiona dynamika na 400%.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakon Zobacz posta
    Ok - poczekam, ale tylko dlatego że coraz częściej myślę o zakupie S5pro (bo ceny teraz świetne)
    Po prostu wydaje mi się że muszę poznać tą największą wadę tego aparatu. (do specyficznych artefaktów 12 Mpix plików już się nawet przyzwyczaiłem)
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #18

    Domyślnie

    Hmmm... Pracuję fuji s5 półtora roku, pół roku temu dołączył s3 i nie doświadczyłem jeszcze mory a robię większość zdjęć ludziom...

  9. #19

    Domyślnie

    Smurf: w życiu czegoś takiego ze swojego Fuji nie widziałem, a cały czas pracuję w 400%... Fakt, że nie robię dachówek
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  10. #20

    Domyślnie

    ja również

    przykład poniżej
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

Strona 2 z 136 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •