Close

Strona 86 z 136 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 1356
  1. #851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    Wszyscy chwalicie AWB a mnie martwi to że często zdjęcia z jednej serii są po prostu inne. I potem przed oddaniem zdjęć muszę poprzesuwać suwak od kolorków :/.
    Coś w tym jest. Ja czasem celowo po sesji obrabiam zdjęcia na różne sposoby bo są sytuacje kiedy wyrównanie kolorystyki nie jest takie proste. Mnie to osobiści do szału doprowadza. Dlatego tym bardziej boję się nieuchronnego dokupienia D700 i tych porąbanych nikonowskich kolorów

  2. #852
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    i tych porąbanych nikonowskich kolorów

  3. #853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Mnie to osobiści do szału doprowadza. Dlatego tym bardziej boję się nieuchronnego dokupienia D700 i tych porąbanych nikonowskich kolorów
    a kto ci każe zmuszać się i pracować aparatem z porąbanymi kolorami? Nikon nie ma monopolu!

    po prostu nie rozumie takich wypowiedzi, tym bardziej jeśli wypowiada je ktoś kto nie posiada tego sprzętu mam starą ale dobrą radę .., idźcie ludzie zdjęcia robić a nie bawić się pipetą w programie graficznym

    Mam dwa wymieniana tu korpusy (S5 i D700) i nie wiem może ślepy jestem, może za mało się nawciągałem czegoś albo niewystarczająco modliłem do S5 żeby powalał D700. Jak już to większy problem mam z S5 żeby uzyskać to co w D700 niż odwrotnie. Podejrzewam że to dlatego że muszę się bardziej obyć z plikami S5. Ale nie powiedział bym nigdy że D700 ma "porąbane kolory" za to S5 to cud miód i orzeszki.
    Ostatnio edytowane przez life ; 05-03-2010 o 10:26

  4. #854

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    a kto ci każe zmuszać się i pracować aparatem z porąbanymi kolorami? Nikon nie ma monopolu!

    po prostu nie rozumie takich wypowiedzi, tym bardziej jeśli wypowiada je ktoś kto nie posiada tego sprzętu mam starą ale dobrą radę .., idźcie ludzie zdjęcia robić a nie bawić się pipetą w programie graficznym

    Mam dwa wymieniana tu korpusy (S5 i D700) i nie wiem może ślepy jestem, może za mało się nawciągałem czegoś albo niewystarczająco modliłem do S5 żeby powalał D700. Jak już to większy problem mam z S5 żeby uzyskać to co w D700 niż odwrotnie. Podejrzewam że to dlatego że muszę się bardziej obyć z plikami S5. Ale nie powiedział bym nigdy że D700 ma "porąbane kolory" za to S5 to cud miód i orzeszki.
    "mądrego to i miło posłuchać..."

  5. #855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez life Zobacz posta
    Podejrzewam że to dlatego że muszę się bardziej obyć z plikami S5.
    to idź robić zdjęcia a nie się pipetą bawisz
    mój chory blog

  6. #856

    Domyślnie

    Wracając do tematu, to zauważyłem że fuji ma problem z awb na koncertach. Często daje żółta dominantę na twarzach i nie wygląda to specjalnie dobrze.

  7. #857

    Domyślnie

    Na koncertach to pełno światła mieszanego w różnych kolorach pewnie, więc nie ma się co dziwić że nie daje rady, przecież to tylko automat jest.

  8. #858

    Domyślnie

    Eeee tam ... zaraz światło mieszane ... skoro tylko zdarza się to na koncertach to może wsłuchuje się w muzykę a Ty mu d... zwracasz wciskając ciągle spust migawki
    Z6, X100s, FM3A, F100, Hasi 500C/M | AF: 24-70/4 S, 17-35/2.8, 35-70/2.8, 80-200/2.8, 85/1.4, Tamron 90/2.8 | MF: 24/2.8, 35/2.0, 50/1.4, 105/2.5 | Planar 80/2.8, Sonnar 150/4 i inne graty ...

  9. #859

    Domyślnie

    Takie ceny S5 ? Pamietam jak staly u mnie nowki po 999 dol, trza bylo kupic z piec
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  10. #860

    Domyślnie

    Pobawiłem się przedwczoraj D700 pod kątem tego co można wyciągnąć ze świateł i mogę powiedzieć (subiektywnie) że Fujik jest jakieś 100 lat świetlnych z przodu. D700 nawet się nie zbliża

Strona 86 z 136 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •