Close

Strona 84 z 136 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1356
  1. #831

    Domyślnie

    ja do wydruku wyostrzam baaaaaaaaaardzo mocno i dopiero jest na papierze żyleta
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #832

    Domyślnie

    Do ostrości czy raczej nieostrości można się przyzwyczaić. W portrecie to mi nie przeszkadza, w krajobrazie czy reportażu czasem by się przydało ostrzej.

  3. #833

    Domyślnie

    Ostatnio sie zastanawialem o co chodzi osobom ktore mowia o uzywalnym iso. W moim fufiki kazde iso jest uzywalne, im wyzsze tym ma inny charakter,jest wiecej ziarna, ale wciaz jest piekne. Ja wrecz lubie szum z mojej puszki. No ale chyba nie kazdy szum z kazdego aparatu jest tak przyjemny.
    S5 d70s n35 1.8 n50 1.8 n85 1.8 s10-20 n18-70 s70-200

  4. #834

    Domyślnie

    Ja się przyznam że jeszcze na papier nie miałem okazji nić wrzucić z mojego Fuji, a na monitorze trochę mnie złości ta ostrość i czasem szumy, ale to przy 1:1, mniejsze wyglądają całkiem całkiem. Trzeba zebrać jakieś zdjęcia i zanieś do labu celem sprawdzenia jak to będzie.

  5. #835

    Domyślnie

    szum jak szum, czasem dodaje fotografii plastyki i wyrazu, innym razem jest obojętny, a jeszcze kiedy indziej niepożądany, wszystko zależeć będzie od docelowego przeznaczenia fotografii. Ostatnimi czasy powstała moda wśród fotografów ślubnych na zdjęcia zaszumione, na nieużywanie flesza, ba - nawet na fotografie nieostre. Ot taka moda, taki czas i jak każda moda zapewne szybko przeminie.

    A teraz słówko o samym szumie. Z racji pracy nad budową portalu jednej z Agencji Modelek mam do czynienia z setkami fotografii modelek. Wśród fotografii są portfolia Miss Polski, finalistek Miss Polonia i wielu zwykłych dziewczyn marzących o karierze. Wiele fotografii ma pozostawione EXIFY. Jestem zaskoczoczny poziomem szumów emitowanym przez C5D, poziom szumów tego body jest naprawdę zaskakująco wysoki (może więc z konieczności wśród fotografów ślubnych zrodziła się moda na szum?)! ISO 1000 w hotelowym pokoju bez flesza daje zdjęcia o mocniej zaszumione niż S5Pro w podobnych warunkach! A swoją drogą portfolio Miss Polski Foto 2008 i reprezentantki naszego kraju na Miss Globe International jest wykonane tandemem: S5Pro + 17-55.

    pozdrawiam
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #836

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturherda Zobacz posta
    .... Jestem zaskoczoczny poziomem szumów emitowanym przez C5D, poziom szumów tego body jest naprawdę zaskakująco wysoki (może więc z konieczności wśród fotografów ślubnych zrodziła się moda na szum?)! ISO 1000 w hotelowym pokoju bez flesza daje zdjęcia o mocniej zaszumione niż S5Pro w podobnych warunkach!

    pozdrawiam
    Zaraz się zacznie

  7. #837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cygan Zobacz posta
    Zaraz się zacznie
    e nie no, broń Boże, nie miałem na myśli wojenki żadnej po prostu zaskoczony byłem
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #838

    Domyślnie

    Wojen sprzętowych nie lubię do czasu, kiedy mój sprzęt wychodzi na cud świata To tak dla podsycenia atmosfery - pamiętajcie że jest to sprzęt sprzed z górą 3 lat Choć C5D również młody nie jest - o jeszcze rok starszy.
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  9. #839
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Troche tu, troche tam...
    Posty
    117

    Domyślnie

    Do cudu mu daleko, zwłaszcza z iloscią pikseli aczkolwiek sprzęt wart uwagi z powodów wielokrotnie wymienionych. No to nicnierobienie przy wywoływaniu jotpegów.

  10. #840

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alonzo Zobacz posta
    No to nicnierobienie przy wywoływaniu jotpegów.

    Jak sie wywoluje jotpega nic nierobiac?
    S5 d70s n35 1.8 n50 1.8 n85 1.8 s10-20 n18-70 s70-200

Strona 84 z 136 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694134 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •