Close

Strona 12 z 136 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1356
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez loki_p Zobacz posta
    Jak sie zachowuje matryca fuji s5 w fotografii podczerwienie? Ktoś używał tego w duecie z filtrem hoya do IR?
    nie zachowuje się, jednym słowem zapomnij o zdjęciach jak z D50/D70
    pozdrawiam
    Artur

  2. #112

    Domyślnie

    z tego co pamietam to wyszedl specjalny model do zdjec w podczerwieni s3 pro, jakby poguglac to sie na pewno znajdzie

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    z tego co pamietam to wyszedl specjalny model do zdjec w podczerwieni s3 pro, jakby poguglac to sie na pewno znajdzie
    s3 pro uvir
    pozdrawiam
    Artur

  4. #114

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gemini Zobacz posta

    no to WB PRE ... jak by nie było ... w formacie 15x21 ISO3200 z Kościółka do zaakceptowania sie nadaje , puszka sztuka nówka sklepowa za 2670 PLN z gwarancją PL No chyba warto !
    Jak nie chcesz na forum to zapodaj na PW nazwę sklepu która za taką cenę z gwarancją PL sprzedaje. I jak ta polska gwarancja wygląda? Bo w kilku sklepach obawiam się że mi mocno coś chcieli ściemnić. Jeden tylko sklep powiedział że oni realizują gwarancję która trwa dwa lata a body jest z importu. Bez żadnego owijania w bawełnę.

  6. #116
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c4mel Zobacz posta
    Michał Jędrak posiadasz jak rozumiem zarówno D3 jak i S5Pro. Kiedy sięgasz po Fuji? W czym S5Pro uzupełnia D3?
    kolega Wilk325 posiada oba...pewnie też sporo ci wyjaśni...moim zdaniem s5pro świetnie niejako udaje efekty fotografii analogowej i ja jako zagorzały miłośnik slajdów mam o nim świetne mniemanie...ma inną kolorystykę, to są takie niuanse czasem trudne do wypowiedzenia i określenia...ja generalnie nie jestem fanatykiem żadnego stylu, żadnej konkretnej marki, i nie będę bronic do upadłego że jest to świetny aparat...ale ma rewelacyjną cenę dzisiaj i chyba to przekonuje sporo osób

    dajcie spokój z tymi reprodukcjami
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-10-2008 o 07:23 Powód: lit.

  7. #117

    Domyślnie

    Michał Jędrak napisał:
    Jakbyście chcieli więcej zdjęć, albo porównań Fuji S5 z Nikonem D3 to dajcie znać, ale na priva bo nie gwarantuję, że odnajdę znowu ten temat
    c4mel, zdaje się że nie zagląda tu zbyt często...
    Marek

    Zakon Fuji

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ...nie będę bronic do upadłego że jest to świetny aparat...ale ma rewelacyjną cenę dzisiaj i chyba to przekonuje sporo osób
    Dlatego mu się przyglądam. Szybkostrzelny być nie musi. Nowy można kupić ściągając z zagranicy za około 2100zł, a na Allegro za 2400zł. Myślę o nim jako uzupełnieniu D700. W zasadzie nie widzę alternatywy za te pieniądze.

    Cytat Zamieszczone przez fotomarek_k Zobacz posta
    c4mel, zdaje się że nie zagląda tu zbyt często...
    Od dwóch dni, ale czytać już tego wątku nie idzie. Niestety, ale interesujące informacje giną na arenie frazeologicznych przepychanek.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-10-2008 o 07:24 Powód: ORTO! ("szybkoszczelny")
    cze.c4mel.project

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c4mel Zobacz posta
    ...W zasadzie nie widzę alternatywy za te pieniądze...
    Zgadzam się w 102% Lepszy może być tylko D90 jak stanieje do 2200.

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    prosimy moderatorów o posprzatanie z rzeczy zbędnych
    Jakaś moda ostatnio na jesienne porządki.

    Pozdrawiam
    Waldek
    Ostatnio edytowane przez waldek ; 09-10-2008 o 15:25

  10. #120

    Domyślnie

    c4mel-sprawdzając przydatność jednego z moich obiektywów na FX, zrobiłem niedawno trochę identycznych ujęć D700 i S5-wszystko w jpg.
    Na tej podstawie uważam, że poustawianie S5 tak, by kolorystyka była podobna do 700ki uda się bez większego problemu (zakładam, że będziesz chciał tak "drugie body" poustawiać ).
    Do iso 1600 różnicy w szumach ja nie dostrzegam- na 3200, na papierze w formacie 15x21 w cieniach drobny ale już widoczny i kolorowy szumek. Co widać na monitorze - pokazał wcześniej Michał Jędrak.
    Przed zakupem S5ki spróbuj może gdzieś "popstrykać"tym sprzętem-ostrość fotek oglądana na monitorze jest "nieco dziwna", w porównaniu z tym co "wypluwają" inne cyfraki. Warto się upewnić, czy Ci to będzie odpowiadać.
    Znajdziesz czas, wejdź na forum fujiklub.pl - jest tam trochę o tym sprzęcie-ostatnio powstał również wątek o tym co "nie leży" w ich aparatach posiadaczom seri S pro...
    Marek

    Zakon Fuji

Strona 12 z 136 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •