Close

Strona 11 z 136 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1356
  1. #101

    Wink

    Smurf, pytasz:"..w czym przejawia się ta wyjątkowa w stosunku do innych aparatów przydatność S5pro do zdjęć w formie papierowej?"
    A czytaj dokładnie co napisane, bo wyżej w masz odpowiedź, ale ze względu na sympatię jaką Cię darzę powtórzę: "...koledzy zdziwieni byli, że to z cyfry"

    Podobnie sam sobie odpowiadasz:"Reprodukcja, odtworzenie czyli kopia oryginału."-czyli papierowa kopia cyfrowego oryginału,to...

    ps.Zastanawiałem sie jak Ci pomóc dostrzec walory fujika i myślę tak - zrób sobie choćby a4 z jakiegoś D200 i s3 (pisałeś kiedyś, że posiadasz s3) i pooglądaj....
    ps2.Poza obrazowaniem no i bagnetem nikona, to rzeczywiście żaden fujik nic ciekawego nie posiada...
    Marek

    Zakon Fuji

  2. #102

    Domyślnie

    ... hmm , mialem na kompie pliki z Fuji S5 vs moje z D300 na ISO 1000
    S5Pro pada bez bicia sie znokautowany ...

  3. #103

    Domyślnie

    Bo to pucha kosztująca jeszcze raz tyle. Cmos robi swoje. Nikt nie neguje że d300 generuje dużo mniej szumów. Jedyne co ja chciałem udowodnić to że szumy generowane przez S5 są dużo przyjemniejsze dla oka niż np. z D200.

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    Jedyne co ja chciałem udowodnić to że szumy generowane przez S5 są dużo przyjemniejsze dla oka niż np. z D200.
    Możesz napisać, gdzie i jak chciałeś to udowodnić?
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #105

    Domyślnie

    w RAWie?
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egoiste Zobacz posta
    ... hmm , mialem na kompie pliki z Fuji S5 vs moje z D300 na ISO 1000
    S5Pro pada bez bicia sie znokautowany ...

    szumy szumy... najmniej istotna czesc fotografii... zrob z d300 takie kolory jak zrobi s5 na iso 1600... moze przestaniemy traktowac szumy jako jedyny wyznacznik jakosci...

    powyzej iso 400 nikon w kiepskim swietle przestaje produkowac kolory, zostaje tylko paleta od zoltego po brazowy. nie ma zieleni, nie ma czerwieni, nie ma niebieskiego... dla fuji w takich samych warunkach odtworzenie koloru nie jest problemem...

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    szumy szumy... najmniej istotna czesc fotografii... zrob z d300 takie kolory jak zrobi s5 na iso 1600... moze przestaniemy traktowac szumy jako jedyny wyznacznik jakosci...

    powyzej iso 400 nikon w kiepskim swietle przestaje produkowac kolory, zostaje tylko paleta od zoltego po brazowy. nie ma zieleni, nie ma czerwieni, nie ma niebieskiego... dla fuji w takich samych warunkach odtworzenie koloru nie jest problemem...
    To pokaż tą różnicę, którą opisujesz.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #108

    Domyślnie

    Jak sie zachowuje matryca fuji s5 w fotografii podczerwienie? Ktoś używał tego w duecie z filtrem hoya do IR?

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    Cytat z tego linka:
    "reprodukcja 1. «kopia oryginału wykonana w dowolnej skali metodą drukarską lub fotograficzną; też: wykonanie takiej kopii»"


    Czy wydruk na papierze w dowolnej skali z negatywu lub pliku cyfrowego nie jest kopią oryginału, czyli tegoż negatywu lub pliku cyfrowego?

    Czytaj ze zrozumieniem i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  10. #110
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ale o co chodzi w całym tym wątku? bo się zgubiłem...ktoś chwali że jest fajny a inni to kwestionują...o co całe to zamieszanie?

Strona 11 z 136 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •