Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: w masce

  1. #11

    Domyślnie Odp: w masce

    Dwójka fajna, na jedynce nie podoba mi się ubiór, facet powinien być bardzie "postnuklearnie" ubrany. Spodnie i buty psują rozmiar.

  2. #12

    Domyślnie Odp: w masce

    jedynka bardzo fajna, ale jak wspomniał kolega wcześniej - spodnie i buty troszkę psują klimat - do poprawy!
    dwójka - ekstra!!
    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


  3. #13

    Domyślnie Odp: w masce

    2-ka rewelacyjna i jakoś dziwnie kojarzy mi się z "kamandą Miegadief z Dejwem Mustejnem na cziele"

  4. #14

    Domyślnie Odp: w masce

    Coś mi to przypomina ...
    Może to:
    http://www.bertstephani.com/Site/Por...al_work.html#3
    Czy raczej to:
    http://uk.youtube.com/watch?v=VZ8PGxL6urg&feature=user
    Trochę gorzej wyszło niż orginał
    NIKON Coolpix S510

  5. #15

    Domyślnie Odp: w masce

    o właśnie, Bert Stefani a na kim mam się wzorować, jak nie na lepszych od siebie?
    dzięki za linka- nie mogłem znaleźć- cały czas myślałem że taką sesję robił Dave Tejada, a na strobistach też nie mogłem się dokopać.

    Cytat Zamieszczone przez Le Sir Zobacz posta
    Trochę gorzej wyszło niż orginał
    A mówisz o jedynce? Zgadzam się, ale czy nie ma lepszej metody na naukę niż naśladowanie innych i realizowanie sesji na swój sposób?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  6. #16

    Domyślnie Odp: w masce

    Dwójka ma klimat, tak trzymaj
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #17

    Domyślnie Odp: w masce

    I mi sie dwojka najbardzie podoba
    Fajny klimat i swiatlo
    D70S - kit obiektyw, Sigma 17-50 2,8, Nikkor 70 - 300, SB800 jakis statyw dużo chęci do nauki....
    Pozdrawiam Tomasz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •