to dorzucę jeszcze pion - plazowa aleja
Szukaj
No to jestem w kropce!
A może nie?
Przecież nie muszę dokonywać wyboru.
1-ka wydaje mi się cieplejsza za to 2-ka ma cudowną głębię - i ta wspaniała prostolinijność na obu!!!
Pozdrawiam
NIKON - system
1ka podobała mi się ale wersja pionowa rewelka
gdzie się wciska te gwiazdki?
pozdrawiam
Moim zdaniem jest to mocno profesjonalne zdjęcie. I pionowe i poziome porywa mój wzrok wgłąb miłej wędrówki. Duży plus.
Wygrywa 2Dobra robota
![]()
dzieki![]()
I to jest zdjęcie!!
Z pomysłem, z super wykonaniem, idealna nazwa... dla mnie mistrzostwo!
Bardzo, bardzo mi się podoba. Gratuluję!
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Janusz, wg mnie pion oddaje lepiej to, co chciales pokazac na zdjeciu.
Poziom przyjąłem bez emocji (wolałbym całkiem symetrycznie) ale pion... Jest po prostu świetny.
Skontaktuj się z nami