Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: "Geometria"

  1. #21

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    to dorzucę jeszcze pion - plazowa aleja


  2. #22

    Post Odp: "Geometria"

    No to jestem w kropce!
    A może nie?
    Przecież nie muszę dokonywać wyboru.
    1-ka wydaje mi się cieplejsza za to 2-ka ma cudowną głębię - i ta wspaniała prostolinijność na obu!!!

    Pozdrawiam
    NIKON - system

  3. #23

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    1ka podobała mi się ale wersja pionowa rewelka

    gdzie się wciska te gwiazdki?



    pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    Moim zdaniem jest to mocno profesjonalne zdjęcie. I pionowe i poziome porywa mój wzrok wgłąb miłej wędrówki. Duży plus.

  5. #25

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    Wygrywa 2 Dobra robota

  6. #26

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    dzieki

  7. #27

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    no!!!
    ładniusie

  8. #28

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    I to jest zdjęcie!!
    Z pomysłem, z super wykonaniem, idealna nazwa... dla mnie mistrzostwo!
    Bardzo, bardzo mi się podoba. Gratuluję!
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  9. #29

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    Janusz, wg mnie pion oddaje lepiej to, co chciales pokazac na zdjeciu.

  10. #30

    Domyślnie Odp: "Geometria"

    Poziom przyjąłem bez emocji (wolałbym całkiem symetrycznie) ale pion... Jest po prostu świetny.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •