Siemka!
Ludzie - byłem nad morzem przez weekend i miałem ogromny problem z balansem bieli. Robiąc zdjęcia na plaży (raz pochmurno raz słonecznie) w trybie Auto WB zdjęcia miały bardzo niebieskawą kolorystykę. Dopiero zadowolony byłem z efektów robiąc fotki w trybie Shade WB lub Flash WB. Ale to chyba nie jest normalne zachowanie aparatu?
Dlaczego tak się dzieje? Czy aparat sobie z tym nie radzi?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami