Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: 6x6

  1. #11
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: 6x6

    RRrrrrr..... back to the primitive !! kocham analoga

  2. #12

    Domyślnie Odp: 6x6

    wszystkie fotki sa fajne , natomiast najbardziej mi jakos jedynka
    patrzac na Twoje fotki mysle ze musze wyciagnac swojego Kijewa

  3. #13

    Domyślnie Odp: 6x6

    Napatrzeć się nie mogę ... FANTASTYCZNE PORTRETY ze wskazaniem na nr 3 !!!
    Równi i równiejsi!

  4. #14

    Domyślnie Odp: 6x6

    Dla mnie świetne wszystkie, pozdro.

  5. #15

    Domyślnie Odp: 6x6

    Co tu dużo pisać... rewelka. No i respect za analoga

  6. #16
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: 6x6

    zacna seria, a jak dla mnie pyłki nadają fajnego analogowego klimatu.
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  7. #17

    Domyślnie Odp: 6x6

    3 najładniej zamyka kadr
    dlaczego 4 ma odwrócony kadr?
    Pozdrawiam
    D40

  8. #18

    Domyślnie Odp: 6x6

    Fajne, wyraziste. Gratuluję. Uwielbiam taki portret.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •