RRrrrrr..... back to the primitive !! kocham analoga![]()
Szukaj
RRrrrrr..... back to the primitive !! kocham analoga![]()
wszystkie fotki sa fajne , natomiast najbardziej mi jakos jedynka
patrzac na Twoje fotki mysle ze musze wyciagnac swojego Kijewa![]()
Napatrzeć się nie mogę ... FANTASTYCZNE PORTRETY ze wskazaniem na nr 3 !!!
Równi i równiejsi!
Co tu dużo pisać... rewelka. No i respect za analoga![]()
zacna seria, a jak dla mnie pyłki nadają fajnego analogowego klimatu.
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio
3 najładniej zamyka kadr
dlaczego 4 ma odwrócony kadr?
Pozdrawiam
D40
Fajne, wyraziste. Gratuluję. Uwielbiam taki portret.
Skontaktuj się z nami