Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Wątek: D60 Warto ?

  1. #21

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Ty szukasz definicji pojęć fotograficznych w "Słowniku Języka Polskiego"?

    P.S. jestem pewien.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  2. #22

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Ty szukasz definicji pojęć fotograficznych w "Słowniku Języka Polskiego"?

    P.S. jestem pewien.
    robi się mały off top

    http://www.encyklopedia-fotografii.fao.pl/przyslona.php

    http://www.frazpc.pl/artykuly/593/Slownik/Fotografa

    peace

    pozdrawiam,
    FilipeG
    x-t10

  3. #23

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    dobra bez urazy, pisałem ten sam temat na wielu forach, i praktycznie co forum słysze inne opinie, ale ze to jest forum nikona to tu bede sie radził. Może lepiej kupic D40x/D60 body i dokupic jakis dobry obiektyw do tego ? co radzicie ?

  4. #24

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    dobra bez urazy, pisałem ten sam temat na wielu forach, i praktycznie co forum słysze inne opinie, ale ze to jest forum nikona to tu bede sie radził. Może lepiej kupic D40x/D60 body i dokupic jakis dobry obiektyw do tego ? co radzicie ?
    super, że wybrałeś nikona. Jednak tak jak już napisał użytkownik "Valwit" jak planujesz ze sprzętem zostać na dłużej to lepiej wybrać coś co będzie dawało możliwość rozbudowy (dla d80 znajdziesz więcej szkieł z AF a jak napisałeś interesuje Cię i sport i portret oraz krajobraz) moim zdaniem warto dołozyć do d80.

    pozdrawiam,
    FilipeG
    x-t10

  5. #25

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    ale chodzi o to ze to sa koszta, max moge wydac 1500-1800 zł, a widziałem juz w sklepach D60 za taka cene z tym obiektywem AF-S DX 18-55 mm f/3,5-5,6GII ED, a te VR sa droższe

  6. #26

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez indepedente Zobacz posta
    dobra bez urazy, pisałem ten sam temat na wielu forach, i praktycznie co forum słysze inne opinie, ale ze to jest forum nikona to tu bede sie radził. Może lepiej kupic D40x/D60 body i dokupic jakis dobry obiektyw do tego ? co radzicie ?
    Podejdź do tematu może od drugiej strony. Wybierz jakie obiektywy by Cię interesowały a potem dobierzesz puszkę?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #27

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    70-300 mm f/4.0-5.6 APO DG MACRO

    Cena Cena (

  8. #28

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Podejdź do tematu może od drugiej strony. Wybierz jakie obiektywy by Cię interesowały a potem dobierzesz puszkę?
    to jest dobry pomysł...

    pytanie do "indepedente"
    sprzęt ma być nowy??



    pozdrawiam,
    FilipeG
    Ostatnio edytowane przez FilipeG ; 13-06-2008 o 16:47
    x-t10

  9. #29

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Taka mała podpowiedź, wymienione przez ciebie szkła niech będą w planach dla Ciebie perspektywie np. 1 - 2 lat a nie na teraz.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  10. #30

    Domyślnie Odp: D60 Warto ?

    Z d80, to jak w haremie... możesz wybrzydzać i przebierać w... obiektywach! ile wlezie. Z d60... hm... w pewnym segmencie można powybrzydzać... w innych trzeba brać co daja (i za ile dają).

    (Nie bijcie, tak mi jakoś się skojarzyło...)

    Ale jeśli pewnego pułapu finansowego nie przeskoczysz, a już chcesz, to nie ma rady... bierz co możesz, albo jeszcze poczekaj
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •