Ty szukasz definicji pojęć fotograficznych w "Słowniku Języka Polskiego"?
P.S. jestem pewien.
Szukaj
Ty szukasz definicji pojęć fotograficznych w "Słowniku Języka Polskiego"?
P.S. jestem pewien.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
robi się mały off top
http://www.encyklopedia-fotografii.fao.pl/przyslona.php
http://www.frazpc.pl/artykuly/593/Slownik/Fotografa
peace
pozdrawiam,
FilipeG
x-t10
dobra bez urazy, pisałem ten sam temat na wielu forach, i praktycznie co forum słysze inne opinie, ale ze to jest forum nikona to tu bede sie radził. Może lepiej kupic D40x/D60 body i dokupic jakis dobry obiektyw do tego ? co radzicie ?
super, że wybrałeś nikona. Jednak tak jak już napisał użytkownik "Valwit" jak planujesz ze sprzętem zostać na dłużej to lepiej wybrać coś co będzie dawało możliwość rozbudowy (dla d80 znajdziesz więcej szkieł z AF a jak napisałeś interesuje Cię i sport i portret oraz krajobraz) moim zdaniem warto dołozyć do d80.
pozdrawiam,
FilipeG
x-t10
ale chodzi o to ze to sa koszta, max moge wydac 1500-1800 zł, a widziałem juz w sklepach D60 za taka cene z tym obiektywem AF-S DX 18-55 mm f/3,5-5,6GII ED, a te VR sa droższe![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
70-300 mm f/4.0-5.6 APO DG MACRO
Cena Cena(
Taka mała podpowiedź, wymienione przez ciebie szkła niech będą w planach dla Ciebie perspektywie np. 1 - 2 lat a nie na teraz.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Z d80, to jak w haremie... możesz wybrzydzać i przebierać w... obiektywach! ile wlezie. Z d60... hm... w pewnym segmencie można powybrzydzać... w innych trzeba brać co daja (i za ile dają).
(Nie bijcie, tak mi jakoś się skojarzyło...)
Ale jeśli pewnego pułapu finansowego nie przeskoczysz, a już chcesz, to nie ma rady... bierz co możesz, albo jeszcze poczekaj
Skontaktuj się z nami