witam, chce zacząć swoją przygodę z lustrami, na początek chciałbym zakupic sobie nikon d60, i tu moje pierwsze pytanie czy warto mi go kupować na sam początek mojej przygody ? Zdjęcia praktycznie to chciałbym robic portrety, w sporcie czy krajobrazu, D60 da rade ? z obiektywem " OBIEKTYW AF-S DX 18-55 Mmf/3,5–5,6G II ED "

czekam na info