Witam. Przy obróbce masowej w PS dla każdego zdjęcia włącza się okienko jpeg options. Da się to jakoś wyłączyć? Chciałbym uruchomić przetwarzanie wsadowe, ustawić wszystko przy pierwszym zdjęciu i iść pooglądać mecz a nie za każdym razem potwierdzać ok.
Pozdrawiam. Tomek.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami