Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Tak się zastanawiam. Czy można coś zniszczyć w środku body. Przez mocne ssanie końcówką. Mam odkurzacz z regulowaną siłą ssącą. Jednak na minimum również bardzo mocno zasysa. W body na przodzie, koło matówki jest jakiś pasek gąbki. Aby go nie wyrwało. Lub jakiejś innej części. Testował ktoś ten sposób czyszczenia?
    NIKON D50\18-55 G ED\JUPITER 37A\JUPITER-9\HELIOS-44-2\MIR-1B\Słoik po delikatesowej Topca 325 CS

  2. #2

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Cytat Zamieszczone przez TeamHANS Zobacz posta
    Tak się zastanawiam. Czy można coś zniszczyć w środku body. Przez mocne ssanie końcówką. Mam odkurzacz z regulowaną siłą ssącą. Jednak na minimum również bardzo mocno zasysa. W body na przodzie, koło matówki jest jakiś pasek gąbki. Aby go nie wyrwało. Lub jakiejś innej części. Testował ktoś ten sposób czyszczenia?
    Pierwsze z czym się pożegnasz czyszcząc w ten sposób, to właśnie matówka.
    Są tu tacy, co próbowali i musieli potem dymać po nową do serwisu.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  3. #3

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Przepraszam za złośliwość, ale to już było tyle razy że... (szukajka działa, google też) może lepszym pomysłem będzie zmywarka do naczyń?

    Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
    NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |

  4. #4

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Koszt nowej matówki - 140zł, stracone nerwy i pełne gacie - bezcenne.
    nic...

  5. #5

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Koszt nowej matówki - 140zł, stracone nerwy i pełne gacie - bezcenne.
    Dobre
    Zawsze może być ciekawiej... np. lustro w odkurzaczu

  6. #6

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Cytat Zamieszczone przez Dx2 Zobacz posta
    Dobre
    Zawsze może być ciekawiej... np. lustro w odkurzaczu
    Niezły hardkor.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  7. #7

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Kurcze jak wpisuję "odkurzacz/odkurzaczem" w szukaj. Wyskakuje mi 7 podstron z tym tematem. Ale jak kliknę na jakiś, to wywala mi białą stronę. Z nie uporządkowaną listą z głównej strony? Nie wiem jak to opisać. Coś padło?

    A co wtedy z tą matówką się dzieje. Powiem, że właśnie o wyczyszczenie matówki mi najbardziej chodzi.
    NIKON D50\18-55 G ED\JUPITER 37A\JUPITER-9\HELIOS-44-2\MIR-1B\Słoik po delikatesowej Topca 325 CS

  8. #8

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Cytat Zamieszczone przez TeamHANS Zobacz posta
    Kurcze jak wpisuję "odkurzacz/odkurzaczem" w szukaj. Wyskakuje mi 7 podstron z tym tematem. Ale jak kliknę na jakiś, to wywala mi białą stronę. Z nie uporządkowaną listą z głównej strony? Nie wiem jak to opisać. Coś padło?

    A co wtedy z tą matówką się dzieje. Powiem, że właśnie o wyczyszczenie matówki mi najbardziej chodzi.
    wyczyścisz ją dokładnie - tak dobrze będzie jednak z uwagi na wymianę na nową
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #9

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    Cytat Zamieszczone przez TeamHANS Zobacz posta
    A co wtedy z tą matówką się dzieje. Powiem, że właśnie o wyczyszczenie matówki mi najbardziej chodzi.
    Jak wyciągniesz z worka w odkurzaczu porysowaną, zakurzoną i obtłuczoną matówkę, to się przekonasz.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #10

    Domyślnie Odp: Czyszczenie komory body odkurzaczem

    samodzielne czyszczenie matówki najczęściej sprowadza się do tego że uszkadza się struktura powierzchni która jest bardzo delikatna, co owocuje pięknymi, ciemnymi plamami w wizjerze
    na forum było juz kilku takich specjalistów

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •