Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie wydajnosc aku w d70s

    witam,
    bylem ostatnio na goraszce i q mojemu zjdziwieniu zrobilem 1280 zdjec na jednym akumulatorze, jak dla mnie to baardzo duzo, wskaznik naladowania wskazywal dalej 3 kreski !!!
    tak dla ogolnej wiadomosci, ile wam sie udalo mniej wiecej zdjec zrobic na jednym aku ?
    D80 + D70s + T12-24 + 16-85 VR + 35 + 50 + 70-300 VR + SB-600 - Lowepro Flipside 400

  2. #2

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    Generalnie-norma
    Cóż, nie pamiętam ale mój wytrzymuje do 2k-3k. Jak jest autofocus AF-C albo słoik z AF-S to cirka połowę mniej.
    --
    Grzesiek

  3. #3

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    jak mialem D70 to udawalo mi sie robic ok 1500 (NEF) w bardzo roznych warunkach pogodowych. zazwyczaj temperatura nie przekraczala 16 stopni Celcjusza. do tego dochodzilo przegladanie fot an LCD. dodam, ze takie wyniki byly do szkla Sigma 135-400mm (bez silnika) zima jakos udalo mi sie pociagnac ok 1000 fot na jednym ladowaniu (po 12 miesiacach uzywania aparatu)
    ogolnie bardzo bylem zadowolony z zywotnosci aku w D70
    slabiej to juz wyglada w D300, tu wyciagam tylko 1000 no ale wyswietlacz 2x wiekszy

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    Ano tak przypadłość aku w D70s
    Ja mam swojego od roku i aku ładowałem z 5 razy, a jak miałem canona to ładowałem aku po każdym nawet małym spacerze.
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  5. #5

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    No mnie tez coś koło tego, to zależy ile się dużego LCD używa.

    A powiedzcie, co więcej prądu żre:

    - włączanie i wyłączanie co chwila aparatu ( takie dziwne przyzwyczajenie :P) , czy
    - cały czas włączony aparat i zdjecie co jakiś czas

    pozdrawiam

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar wodstock
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    135

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    Cytat Zamieszczone przez baqers Zobacz posta
    No mnie tez coś koło tego, to zależy ile się dużego LCD używa.

    A powiedzcie, co więcej prądu żre:

    - włączanie i wyłączanie co chwila aparatu ( takie dziwne przyzwyczajenie :P) , czy
    - cały czas włączony aparat i zdjecie co jakiś czas

    pozdrawiam
    Zdecydowanie ta druga myśl. Jak włączasz i wyłączasz to zużywasz dużo prądu. Nawet w instrukcji chyba pisze żeby nawet przy całodniowej sesji nie wyłączać aparatu. Tylko należy uważać, gdy masz aparat w torbie, żeby przypadkiem nie opierał się o spust. Wtedy będziesz miał uruchominy pomiar swiatła i szybko wykończysz aku.
    D9070s

  7. #7

    Domyślnie Odp: wydajnosc aku w d70s

    Dzięki wodstock

    instrukcja po kupnie aparatu od znajomej jeszcze do mnie nie dotarła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •