witam, neka mnie od dluzszego czasu problem ruchu przy robieniu zdjec w malym oswietleniu.
tzn jest oczywiscie wysokie iso ale problem wystepuje nadal.
np.
http://www.members.lycos.co.uk/fresh...kartoteka1.JPG
http://www.members.lycos.co.uk/fresh...kartoteka2.JPG
http://www.members.lycos.co.uk/fresh...kartoteka3.JPG
http://www.members.lycos.co.uk/fresh...kartoteka4.JPG
byly one robione przy iso 1600 wiec juz raczej wysokie a mimo to nawet przy niewielkim ruchu aktorow mam mazy na zdjeciu.
czesto wykonuje zdjecia na koncertach czy przedstawieniach i jest to dla mnie spory problem, bo nie mam serii gdzie nie ma poruszen na zdjeciach. chcialabym tego unniknac i zamrozic ruch. oczywiscie chodzi mi o prace bez lampy zewnetrznej albo jakiejkolwiek.
a i jeszcze jedno zauwazylam ze przy wiekszej ogniskowej przyslona zamyka sie wolniej, w zwiazku z tym zastanawiam sie jak mozna zrobic blizsze zdjecie w wyzej wymienionych warukach bez maz.
ogolnie planuje kupic obiektyw i zastanawiam sie czy stabilizacja obrazu cos daje.
z gory dzieki za jakakolwiek odpowiedz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami