Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Panienka

  1. #1

    Domyślnie Panienka

    Proszę o ocenę.

    1

    Scarlet

  2. #2

    Domyślnie Odp: Panienka

    Scarlet mi podoba sie bardzo. Fajnie wyglada w BW ciekawy jestem jak wyszla w kolorku
    D70S - kit obiektyw, Sigma 17-50 2,8, Nikkor 70 - 300, SB800 jakis statyw dużo chęci do nauki....
    Pozdrawiam Tomasz

  3. #3

    Domyślnie Odp: Panienka

    Może nie jestem autorytetem w tej dziedzinie, ale się wypowiem, a co... Tym bardziej, że sam ostro walczę z materią i dążę do uzyskania pewnych konkretnych rezultatów, jeżeli chodzi o oświetlenie. Może już jestem lekko spaczony pod tym względem, ale światło jest wg mnie trochę zbyt płaskie - za mało gry światła i cienia. Giną szczegóły sukienki i kapelusika. Tam jest wiele fałd materiału, zagięć, po których cienie mogłyby fajnie brykać. Wyszła trochę biała plama. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to proste, ale ja tam się nie poddaję. No, chyba, że taki był zamysł. Jeżeli tak, to gratuluję jego realizacji - wiem, ile to frajdy daje.
    Tak sobie myślę, że gdyby lampa stała lekko z boku lub jej światło byłoby od czegoś odbite, efekt byłby ciekawszy.
    Ale za to sam kadr mi sie bardzo podoba. Kurcze, zazdroszczę Wam modeli/modelek, które są w stanie usiedzieć bez ruchu przynajmniej na czas ostrzenia obiektywu i wyzwolenia migawki (o tych kilku sekundach na poprawne ustawienie ekspozycji to już nawet nie marzę)... Ja swojego muszę cały czas ganiać na czworaka (właściwie to na "trojaka", bo w jednej ręce mam aparat).

  4. #4

    Domyślnie Odp: Panienka

    To fajnie, że jest fajne.
    Jeszcze takie mam.
    I jak?

    Scarlet

  5. #5

    Domyślnie Odp: Panienka

    Cytat Zamieszczone przez tomlebio Zobacz posta
    Scarlet mi podoba sie bardzo. Fajnie wyglada w BW ciekawy jestem jak wyszla w kolorku
    Proszę kolor

    Scarlet

  6. #6

    Domyślnie Odp: Panienka

    Ja podciągnąłbym trochę kontrast na bw i już. Słodka dziewczynka
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •