Kiedy kupiłem tę torbę, miałem jedynie D80+T17-50.
Obecnie z N80-200 i SB-800 robi się trochę ciasno - pomijam fakt, że 80-200 ledwo się w nią mieści (albo ja nie umiem bardziej optymalnie poprzepinać przegródek, żeby wszystko się pomieściło - są fabrycznie).
Myślałem może o jakimś plecaku foto, ale co wybrać?
Slingshot wydaje się wygodny, ale pomyślałem, że może coś z dostępem od pleców, coby za bardzo nie kusić złodziei?
Budżet powiedzmy do 300zł, z możliwością lekkiego nagięcia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami