Mam pytanie czy ktos może mi pomoc w pewnej kwesti postanowilem troche pobawić się z fotografią w podczerwieni zakupłem odpowiedni filtr Hoya Infrared który zamocowałem do obiektywu Nikkor 18-200 a ten nastepnie do D70 (podobno bardzo dobrze nadaje sie do IR ) troche poczytałem ustawiłem BW na intensywna zieleń nie stety zdjęcie ze zdjeciem nic sie nie dało zrobić ustawiałem BW na białej kartce też nic z tego kombinowałem i nic nie stety nie wykombinowałem czy ktos moze mi pomoc w tej kwesti powiedziec gdzie robie błąd. wkejam przy okazji dwie fotki z moich wypocin.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami