Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Filtry do macro

    Witam.

    Chcę kupić zestaw filtrów do macro. Dordzicie mi?
    Podaję link do aukcji
    Warto?
    Scarlet

  2. #2

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Ja bym sobie odpuścił takie wynalazki
    Jeśli już ma być tanino i w miarę dobrze to kup raynoxa
    Ostatnio trochę się takim sprzętem pożyczonym od kolegi pobawiłem i da się tego używać
    Jak za tą cenę to efekty są niezłe w przeciwieństwie do tych soczewek

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Po fotkach widzę, że nie warto. Dokładnie tyle warte co kosztują. Porządne szkiełka close-up, np. Canona, kosztują 500-600 zł.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Ja bym sobie odpuścił takie wynalazki
    Jeśli już ma być tanino i w miarę dobrze to kup raynoxa
    Ostatnio trochę się takim sprzętem pożyczonym od kolegi pobawiłem i da się tego używać
    Jak za tą cenę to efekty są niezłe w przeciwieństwie do tych soczewek
    Raynox DCR-250 będzie ok?
    Scarlet

  5. #5

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Będzie dobry.
    Używam czasem Raynoxa z T90.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Cytat Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
    Raynox DCR-250 będzie ok?
    Ostatnio Jarek76 wstawił fotkę robioną z tym Raynoxem w dziale makro - bardzo fajnie wyszło.

    EDIT: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=60688
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  7. #7

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    dcr-250 jest bardzo ok, używam z Tokiną 100 macro, a ostatnio podłączyłem do Tamrona 55-200 macro i też było git. Polecam dcr
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #8

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Cytat Zamieszczone przez pinio Zobacz posta
    Ostatnio Jarek76 wstawił fotkę robioną z tym Raynoxem w dziale makro - bardzo fajnie wyszło.
    Tylko że ja raynoxa podpinałem do super ostrej 60, jak to będzie na gorszym szkle tego niestety nie wiem

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #9

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Tylko że ja raynoxa podpinałem do super ostrej 60, jak to będzie na gorszym szkle tego niestety nie wiem
    Scarlet z pewnością ma świadomość, że do makro należy podchodzić z obiektywem do tego przeznaczonym.

    Myślę, że powinno być też nieźle z pozostałymi obiektywami makro. Xathloc podpinał do Tamrona 90, emet_b do Tokiny 100 i do Tamrona 55-200 macro. Obaj wyrażali pozytywne opinie. Wygląda na to, że ten DCR nieźle się sprawuje.
    Myślę, że niedługo spikniemy się na plenerek makro i będę miał okazję sam się przekonać. Może jeszcze ktoś się pojawi z pierścieniami?

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
    Nikkor 18-55 mm
    Pomyśl może jednak o czymś do makro. Z tym 18-55 to pewnie będzie kiepska sprawa
    Ostatnio edytowane przez pinio ; 12-06-2008 o 10:56
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  10. #10

    Domyślnie Odp: Filtry do macro?

    Dziękuję wam bardzo za rady i mam jeszcze pytanko. Czy do mojego aparatu potrzebna jest do mocowania tulejka? Mam Nikona D40x.
    Scarlet

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •