Witam.
Chcę kupić zestaw filtrów do macro. Dordzicie mi?
Podaję link do aukcji
Warto?
Szukaj
Witam.
Chcę kupić zestaw filtrów do macro. Dordzicie mi?
Podaję link do aukcji
Warto?
Scarlet
Ja bym sobie odpuścił takie wynalazki
Jeśli już ma być tanino i w miarę dobrze to kup raynoxa
Ostatnio trochę się takim sprzętem pożyczonym od kolegi pobawiłem i da się tego używać
Jak za tą cenę to efekty są niezłe w przeciwieństwie do tych soczewek
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Po fotkach widzę, że nie warto. Dokładnie tyle warte co kosztują. Porządne szkiełka close-up, np. Canona, kosztują 500-600 zł.
Będzie dobry.
Używam czasem Raynoxa z T90.
Ostatnio Jarek76 wstawił fotkę robioną z tym Raynoxem w dziale makro - bardzo fajnie wyszło.
EDIT: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=60688
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
dcr-250 jest bardzo ok, używam z Tokiną 100 macro, a ostatnio podłączyłem do Tamrona 55-200 macro i też było git. Polecam dcr
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Scarlet z pewnością ma świadomość, że do makro należy podchodzić z obiektywem do tego przeznaczonym.
Myślę, że powinno być też nieźle z pozostałymi obiektywami makro. Xathloc podpinał do Tamrona 90, emet_b do Tokiny 100 i do Tamrona 55-200 macro. Obaj wyrażali pozytywne opinie. Wygląda na to, że ten DCR nieźle się sprawuje.
Myślę, że niedługo spikniemy się na plenerek makro i będę miał okazję sam się przekonać. Może jeszcze ktoś się pojawi z pierścieniami?
EDIT: Pomyśl może jednak o czymś do makro. Z tym 18-55 to pewnie będzie kiepska sprawa![]()
Ostatnio edytowane przez pinio ; 12-06-2008 o 10:56
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
Dziękuję wam bardzo za rady i mam jeszcze pytanko. Czy do mojego aparatu potrzebna jest do mocowania tulejka? Mam Nikona D40x.
Scarlet
Skontaktuj się z nami