właśnie zakupiłem mieszek makro na m42... lecz przeglądając sprzęt i możliwości - wpadłem na pomysł by zbudować coś typu projektu pana Arkadiusza Stopy -> http://www.stopa.cso.pl/index.php?st=technika/mieszekef
wiadomo, mi chodzi o nikonai pytanie - czy ktoś ma jakieś pierścienie pośrednie które przenoszą automatykę - i może się wgłębić w ich wygląd, porobić zdjęcia etc i powiedzieć mi czy da radę rozkręcić jeden taki na 2 niezależne kawałki? najlepiej by było jakby jakiś odważny posiadacz rozebrał takowego i porobił zdjęcia środka, ale nie wiem czy takiego kogoś znajdę wśród was :P jako obietnice mogę się podjąć wykonania drugiego mieszka dla ofiary która rozbierze pierścień, jeśli tylko dostarczy mi wszystkie części do jego budowy
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami