Kupiłem D80 i obiektyw 17-70 Sigma z motorem. Już w trzeci dzień zaczął dziwnie piszczec obiektyw(poczekam jeszcze z nim troszkę i zobaczę co będzie ). Ale nie o tym mowa. Mam plamy na fotografiach , najpierw myślałem że to zabrudzenia na obiektywie, ale po wyczyszczeniu go, na drógi dzień to samo. A wszystko dzieją sie w fotografi czarno-białej. Pomocy. gdzie mogę pokazac fotki???
Szukaj





Skontaktuj się z nami