Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    Łaaał! Ale śliczne. I fryzura taka dmuchawcowa

  3. #3

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    Rewelacyjna minka
    D7200

  4. #4

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    Majka to super modelka! Fajne foto.

  5. #5
    pebees
    Gość

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    A ja poproszę nieco jaśniej

  6. #6
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 199

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    cudne, kompozycyjnie dla mnie wzór, przy tak ograniczonej ilości barw, aż tyle koloru, przepiękne, a ile w tym dziecięcego uroku i spokoju, pozdrawiam
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  7. #7

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    klasyka, rudzielec w zieleni... super
    pozdrówka

  8. #8

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    fajne, chociaz nie wiem czy nie ciachnąłbym trochę dołu
    Nikony

  9. #9

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    niestety tytul nietrafiony, nie tak to lecialo
    ...latawce, dmuchawce, wiatr .... przykro mi nie wygral pan

    ale zdjecie milusie, to ten moment zamyslenia - nic sztucznego

  10. #10

    Domyślnie Odp: dmuchawce, latawce...

    Cytat Zamieszczone przez vuki Zobacz posta
    niestety tytul nietrafiony, nie tak to lecialo
    ...latawce, dmuchawce, wiatr .... przykro mi nie wygral pan
    A może jeszcze luchawce, watawce, dmiatr?

    Co do zdjęcia (tylko nie bijcie):

    - kadr mi nie leży - albo za dużo dołu, albo za mało prawej;
    - dałbym ciut większą GO;
    - nie leży mi prawie całkowity brak rączek;
    - raczej album niż portret.

    Podsumowując - ja bym tego lepiej nie zrobił, a powyższe to tylko moje subiektywne odczucia

    P.S. Modelka pierwsza klasa.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •