Szukaj
Łaaał! Ale śliczne. I fryzura taka dmuchawcowa![]()
Rewelacyjna minka![]()
D7200
Majka to super modelka! Fajne foto.
A ja poproszę nieco jaśniej![]()
cudne, kompozycyjnie dla mnie wzór,przy tak ograniczonej ilości barw, aż tyle koloru, przepiękne, a ile w tym dziecięcego uroku i spokoju, pozdrawiam
SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2
klasyka, rudzielec w zieleni... super
pozdrówka
fajne, chociaz nie wiem czy nie ciachnąłbym trochę dołu![]()
Nikony
niestety tytul nietrafiony, nie tak to lecialo
...latawce, dmuchawce, wiatr .... przykro mi nie wygral pan
ale zdjecie milusie, to ten moment zamyslenia - nic sztucznego
A może jeszcze luchawce, watawce, dmiatr?
Co do zdjęcia (tylko nie bijcie):
- kadr mi nie leży - albo za dużo dołu, albo za mało prawej;
- dałbym ciut większą GO;
- nie leży mi prawie całkowity brak rączek;
- raczej album niż portret.
Podsumowując - ja bym tego lepiej nie zrobił, a powyższe to tylko moje subiektywne odczucia
P.S. Modelka pierwsza klasa.
And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.
Skontaktuj się z nami