rewelka - bardzo się podoba...
w/g mnie - trochę za bardzo wyczyszczone oczy (białka) wyglądają odrobinkę nienaturalnie...
Szukaj
rewelka - bardzo się podoba...
w/g mnie - trochę za bardzo wyczyszczone oczy (białka) wyglądają odrobinkę nienaturalnie...
Bardzo fajna modelka do zdjęć, fajnie patrzy.
Bardzo ładne. Masz wielkiego plusa za to że nie ruszałeś piegów
Pozdrawiam
fajne zdjęcie ale trochę przeszkadza zbyt duży brak równowagi między górą a dołem
Skontaktuj się z nami