Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: 6x7

  1. #11

    Domyślnie Odp: 6x7

    1 urzeka i zaskauje, fajne tajemnicze
    2 - to białe cos na dole bardziej jak smieci przypadkowe niz zamierzony efekt
    co do 3 nie mam zdania
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  2. #12

    Domyślnie Odp: 6x7

    interesujące
    ciekawe
    odważne

    a najbardziej - 3

  3. #13

    Domyślnie Odp: 6x7

    ja lubie takie jak 2 i nie jest za ciemno bynajmniej jak dla mnie

  4. #14

    Domyślnie Odp: 6x7

    Mnie najbardziej podeszła 3

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #15

    Domyślnie Odp: 6x7

    Dzięki jeszcze raz!

    Cytat Zamieszczone przez jarek76
    Mnie najbardziej podeszła 3
    Szczerze mówiąc mi też. Mam zamiar przy odrobinie wolnego czasu zrobić to na odbitce albuminowej... nie powiem że spodziewam się niezłego klimatu!
    No a teraz weekend na wyjeździe w warszawie, to coś moze w stolicy uda się upolować to sie pochwalę. Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •