1 urzeka i zaskauje, fajne tajemnicze
2 - to białe cos na dole bardziej jak smieci przypadkowe niz zamierzony efekt
co do 3 nie mam zdania
Szukaj
1 urzeka i zaskauje, fajne tajemnicze
2 - to białe cos na dole bardziej jak smieci przypadkowe niz zamierzony efekt
co do 3 nie mam zdania
"Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."
interesujące
ciekawe
odważne
a najbardziej - 3
ja lubie takie jak 2 i nie jest za ciemno bynajmniej jak dla mnie![]()
Mnie najbardziej podeszła 3
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Dzięki jeszcze raz!
Szczerze mówiąc mi też. Mam zamiar przy odrobinie wolnego czasu zrobić to na odbitce albuminowej... nie powiem że spodziewam się niezłego klimatu!Zamieszczone przez jarek76
No a teraz weekend na wyjeździe w warszawie, to coś moze w stolicy uda się upolować to sie pochwalę. Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
|||blog ||| maciejsimm.com|||
Skontaktuj się z nami